kołdry
MATY MASUJĄCE
URZĄDZENIA DO MASAŻU
FONTANNY

paczkomaty 24/7
fontanny pokojowe maty masujące Fontanny Pokojowe Urządzenia do masażu Fontanny Ogrodowe Wagi łazienkowe Akcesoria kuchenne Ciśnieniomierze
Maty Masujące Fontanny Pokojowe Urządzenia do masażu Fontanny Ogrodowe Wagi łazienkowe Akcesoria Kuchenne Ciśnieniomierze
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Kategorie
 » Rękodzieło
 » Reprodukcje
 » Kołdry Antyalergiczne
 » Kołdry Medyczne
 » Kołdry Puchowe
 » Kołdry z Pierza
 » Jaśki
 » Poduszki Antyalergiczne
 » Poduszki Antyalergiczne AMW
 » Poduszki Puchowe
 » Poduszki z Pierza
 » Pościel Satyna Bawełniana 160x200
 » Pościel Satyna Bawełniana 200x220
 » Prześcieradła Frotte
 » Prześcieradła Frotte z gumką
 » Suche baseny bez piłek
 » Suche baseny z piłkami
Informacje
Nowości
Zobacz wszystkie
Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Polecane Produkty
Elektryczny młynek do pieprzu, Mata masująca, Fontanna pokojowa, Fontanna domowa, Bransoletka magnetyczna, Przyrząd do masażu , Poduszka masująca, Waga bagażowa, Materace przeciwodleżynowe, Rotory rehabilitacyjne , Kołdry dla dzieci, Prześcieradło frotte, Prześcieradło frotte z gumką, Maty Ozonowe
Wyszukiwane frazy
Nasz Hit
Dekoracje wnętrz - Wyjątkowe dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Dekoracje wnętrz - dekoracje ścienne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, gdyż nadają one wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Umiejętnie dobrane dodatki podkreślą klimat, jaki stwarza reszta wystroju, zaciekawią i będą cieszyły oko. Oryginalne ozdoby cieszą się dużą popularnością wśród klientów, ponieważ każdy z nas chce być niepowtarzalny. Tę wyjątkowość pomaga wyrazić właśnie odpowiedni wystrój domu wraz z odpowiednio dobranymi dodatkami.
Oferujemy Państwu piękne reprodukcje w ręcznie wykonanych ramach oraz drzeworyty na desce, jak również ręcznie malowane deski. Wszystko to wykonane jest przez znakomitych artystów plastyków w pracowni z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje jakość wykonania tych niepowtarzalnych dekoracji.
Dekoracje
Podkategorie
Rękodzieło
Rękodzieło
Reprodukcje
Reprodukcje
Znalezione produkty
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 30 (z 30 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Dekoracja na ścianę - wazon
 Dekoracja na ścianę - wazon  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Wyjątkowa i niepowtarzalna dekoracja ścienna złożona z dwóch elementów połączonych sznurkiem z motywem wazonu jest znakomitym pomysłem na prezent. Prezentowana dekoracja ścienna składa się z ... 
 
Dekoracja na ścianę - wino
 Dekoracja na ścianę - wino  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Pomysłowa dekoracja ścienna składa się z dwóch elementów połączonych sznurkiem. Atrakcyjny motyw liścia oraz butelki z Ta dekoracja złożona jest z dwóch elementów - kwadratowego i ... 
 
Deska ręcznie malowana
 Deska ręcznie malowana  Cena:
120,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Jest to piękna dekoracja ścienna wykonana ręcznie na desce przez artystów plastyków. Deska pokryta została masą akrylową tworzącą wypukły wzór w kształcie drzewa. Deska dostępna jest w dwóch ... 
 
Drzewo życia - tryptyk Klimta
 Drzewo życia - tryptyk Klimta  Cena:
320,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Klasyczny tryptyk obrazów Gustava Klimta "Drzewo Życia" stanowi znakomitą i oryginalną dekorację domu czy mieszkania a nawet biura. Trzy oprawione reprodukcje "Oczekiwanie" "Drzewo ... 
 
Komplet obrazków - Afryka
 Komplet obrazków - Afryka  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Cytrusy
 Komplet obrazków - Cytrusy  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - James Dean
 Komplet obrazków - James Dean  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Kawa
 Komplet obrazków - Kawa  Cena:
105,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet trzech wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Klimt wersja 1
 Komplet obrazków - Klimt wersja 1  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Klimt wersja 2
 Komplet obrazków - Klimt wersja 2  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Klimt wersja 3
 Komplet obrazków - Klimt wersja 3  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Klimt wersja 4
 Komplet obrazków - Klimt wersja 4  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Marylin Monroe w kolorze ecru
 Komplet obrazków - Marylin Monroe w kolorze ecru  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Marylin Monroe w kolorze venge
 Komplet obrazków - Marylin Monroe w kolorze venge  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Nowy York
 Komplet obrazków - Nowy York  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Papryka
 Komplet obrazków - Papryka  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Rośliny
 Komplet obrazków - Rośliny  Cena:
80,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet dwóch wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Komplet obrazków - Tulipany
 Komplet obrazków - Tulipany  Cena:
105,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Komplet trzech wyjątkowych obrazków pasujących do siebie wykończeniem ramy oraz tematyką stanowi idealną dekorację. Znakomicie również nadaje się na prezent. Staranne wykonanie i unikalność to ... 
 
Kwiaty malowane na desce
 Kwiaty malowane na desce  Cena:
120,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Wyjątkowo atrakcyjna i oryginalna dekoracja ścienna wykonana ręcznie na desce przez artystów plastyków ma 25 cm długości i 90 cm szerokości. Na desce namalowane są subtelne kwiaty. Deska dostępna jest ... 
 
Reprodukcja Klimt - Macierzyństwo
 Reprodukcja Klimt - Macierzyństwo  Cena:
45,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Jest to miniaturowa reprodukcja obrazu gustawa Klimta - Macierzyństwo. Znakomicie nadaje się na prezent z uwagi na staranne wykonanie i unikalność Prezentowany obrazek przedstawia reprodukcję dzieła ... 
 
Tryptyk na ścianę - Aniołki
 Tryptyk na ścianę - Aniołki  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Dekoracja na ścianę z motywem aniołków sprawdzi się w pokoju dziecięcym, jak i stanowiła będzie doskonały prezent dla miłośników anielskich bibelotów. Tryptyk stanowi połączenie trzech ... 
 
Tryptyk na ścianę - brązowe koty
 Tryptyk na ścianę - brązowe koty  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Dzięki stonowanej kolorystyce w odcieniach brązu, ta dekoracja na ścianę - tryptyk - pasowała będzie do wielu pomieszczeń. Oryginalny motyw kotów uszczęśliwi każdego miłośnika mruczących ... 
 
Tryptyk na ścianę - kwiaty doniczkowe
 Tryptyk na ścianę - kwiaty doniczkowe  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Tryptyk do powieszenia na ścianie z motywem kwiatów w doniczce oraz konewki stanowi znakomitą ozdobę, która spodoba się miłośnikom roślin. Prezentowana dekoracja ścienna to tryptyk, który składa ... 
 
Tryptyk na ścianę - Magnolie
 Tryptyk na ścianę - Magnolie  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Ręcznie robiony tryptyk z wypukłym wzorem magnolii jest bardzo oryginalną dekoracją domu czy mieszkania, a każdy tryptyk jest niepowtarzalny, gdyż jest ręcznie malowany. Jest to ręcznie zdobiona ... 
 
Tryptyk na ścianę - Maki
 Tryptyk na ścianę - Maki  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Ręcznie robiony tryptyk z wypukłym wzorem maków dzięki swojej wyjątkowej kolorystyce będzie pasował do wielu różnych wnętrz. Dekoracja znakomicie nadaje się także w charakterze prezentu. ... 
 
Tryptyk na ścianę - motyw kawy
 Tryptyk na ścianę - motyw kawy  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Jest to znakomita dekoracja do kuchni, szczególnie dla miłośników kawy, gdyż poszczególne elementy przedstawiają sprzęty kuchenne pomocne w parzeniu kawy. Prezentowana dekoracja ścienna to tryptyk ... 
 
Tryptyk na ścianę - niebieskie koty
 Tryptyk na ścianę - niebieskie koty  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Wyjątkowa gratka dla miłośników kotów - dekoracja na ścianę - tryptyk - w odcieniach koloru niebieskiego stanie się oryginalną i przyjemną dla oka ozdobą. Tryptyk to połączenie trzech obrazków ... 
 
Tryptyk na ścianę - wazony
 Tryptyk na ścianę - wazony  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Tryptyk do powieszenia na ścianie przedstawia trzy różne wazony. Dzięki klasycznej, brązowej kolorystyce pasuje do wielu różnych pomieszczeń. Prezentowana dekoracja ścienna jest to tryptyk, który ... 
 
Tryptyk na ścianę - zestaw do herbaty
 Tryptyk na ścianę - zestaw do herbaty  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Klasyczna ozdoba do kuchni - tryptyk na ścianę z motywem dzbanków oraz filiżanki przywodzi na myśl popołudnie przy herbacie. Prezentowana dekoracja ścienna to tryptyk składający się z trzech ... 
 
Tryptyk na ścianę - zielono - pomarańczowe koty
 Tryptyk na ścianę - zielono - pomarańczowe koty  Cena:
35,00 zł

Produkt z kategorii dekoracje wnętrz. Ta dekoracja na ścianę - tryptyk - w kolorach pomarańczowym oraz zielonym przypadnie do gustu wielu miłośnikom kotów. Dzięki łączeniu za pomocą sznurków, tryptyk z łatwością można powiesić na ... 
Wyświetlanie od 1 do 30 (z 30 pozycji) Stron:  1 
Nowe produkty
Obrazek w ramie - Margaretka
Cena:
215,00 zł
  
Obrazek w ramie - Lilia
Cena:
215,00 zł
  
Reprodukcja Klimt - Macierzyństwo
Cena:
45,00 zł
  
Komplet obrazków - Klimt wersja 4
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Rośliny
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Kawa
Cena:
105,00 zł
  
Komplet obrazków - Marylin Monroe w kolorze venge
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Nowy York
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - James Dean
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Klimt wersja 3
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Klimt wersja 2
Cena:
80,00 zł
  
Komplet obrazków - Klimt wersja 1
Cena:
80,00 zł
  
Kontakt
Tel
77 44 04 724
GSM
724 554 500
GSM
77 54 74 260
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Promocje
Zobacz wszystkie
Bestsellery
Drzewo życia - tryptyk Klimta
320,00 zł
Komplet obrazków - Klimt wersja 1
80,00 zł
Reklama
Narzuty Sprzęt rehabilitacyjny Sprzęt medyczny Wyposażenie gastronomii Wózki dziecięce księgarnia opole
sprzęt komputerowy
22 luty 2012
1065822 wywołań od 06 marzec 2010
Informacja zawarta na stronie nie jest ofertą w myśl przepisów prawa.
Copyright © 2009-2012 Maty masujące, Sprzęt medyczny, Materace przeciwodleżynowe, Sprzęt rehabilitacyjny, Zwrot podatku z zagranicy, Wózki dziecięce, Narzuty, Masaże Opole